(Starszy) Tester Aplikacji Webowych / Senior Web Tester (QA)

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy zlokalizowanej w okolicach Parku Technologicznego - poszukujemy doświadczonych testerów aplikacji webowych.

Zadania na stanowisku:

  • współpraca w przygotowaniu scenariuszy testów oprogramowania;
  • współpraca przy uzupełnianiu i rozwijaniu scenariuszy wraz z rozwojem oprogramowania;
  • zgłaszanie uwag w celu uzupełnienia scenariuszy oraz wskazywanie potencjalnych braków słabych punktów itp.;
  • poszerzanie testów poza scenariusz w związku z zaobserwowanymi szczególnymi zachowaniami testowanego software;
  • „testowanie do zniszczenia” czyli wymyślanie na bieżąco wszystkich możliwych czynności (poza scenariusz) jakie można wykonać w oprogramowaniu w celu jego zawieszenia/wygenerowania wyjątku, błędu i/lub restartu;
  • Software: wykonywanie rozbudowanych scenariuszy testu wraz z powtórzeniami i wariacjami na temat kolejności czynności, raportowanie wraz ze zrzutami ekranu, z zaznaczonymi wizualnie problemami i dołączonymi logami oraz szczegółowym opisem problemu – czasami ze wskazaniem w miarę możliwości gdzie może leżeć przyczyna źródłowa, testowanie w kontekście różnych przeglądarek internetowych (chrome, firefox, IE).

Oczekiwania:

  • kilkuletnie doświadczenie w testowaniu aplikacji webowych;
  • doświadczenie w automatyzacji lub chęć rozwoju w kierunku automatyzacji;
  • dobra znajomość j. angielskiego;
  • doświadczenie w tworzeniu przypadków testowych;
  • wiedza z zakresu SQL;
  • certyfikacja ISTQB;
  • podstawowa wiedza na temat technik programistycznych i technologii webowych, java, wildfly, elastic search, html, xml, json, REST – lub gotowość do szybkiego poszerzania wiedzy w przypadku konieczności.

Mile widziane:

  • podstawowe/średnie umiejętności programowania w dowolnym języku (VB, C# itp.).

Klient oferuje:

  • bezpośrednią stabilną współpracę na zasadach umowy o pracę lub B2B;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • dofinansowanie do lunch’ów;
  • kartę Multisport;
  • służbowy telefon komórkowy;
  • wyjścia integracyjne;
  • możliwość odbywania podróży służbowych;
  • pracę w międzynarodowym środowisku w miłej i przyjaznej atmosferze;
  • ciekawe szkolenia i programy rozwoju zawodowego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media