Starszy Technolog CNC

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Obecnie, dla jednego z naszych klientów, poszukujemy doświadczonego Technologa Obróbki Skrawaniem.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest duża, międzynarodowa firma produkcyjna z Wrocławia, zatrudniająca ok. 1200 osób.

Opis stanowiska

  • Projektowanie nowych i rozwój istniejących procesów obróbkowych włączając:
    • Opracowywanie dokumentacji technicznej zgodnie z ustalonymi standardami
    • Odpowiedni dobór obrabiarek NC oraz maszyn i stanowisk konwencjonalnych
    • Programowanie maszyn NC ( EIA/ISO w FANUC, MAZATROL, MITSUBISHI, SINUMERIK )
    • Dobór sprawdzianów, narzędzi skrawających i innego oprzyrządowania produkcyjnego
    • Wsparcie w tworzeniu dokumentacji jakościowej procesów
  • Odpowiedzialność za wdrożenie i przebieg pełnego procesu technologicznego
  • Rozwiązywanie problemów technologicznych
  • Udział w nowych projektach wdrożeniowych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane: specjalność w kierunku technologii wytwarzania -obróbka skrawaniem
  • Minimum pięć lat doświadczenia na stanowisku technologa
  • Doświadczenie w programowaniu maszyn NC
  • Znajomość systemów CAD/CAM - NX
  • Biegła znajomość rysunku technicznego (zapis konstrukcji, wymiarowanie geometryczne )
  • Bardzo dobra znajomość metrologii, umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Kreatywność, umiejętność rozwiązywania problemów, analityczne myślenie, chęć rozwoju umiejętności technicznych, samodzielność, dobra organizacja pracy
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Doświadczenie w pracy z różnymi materiałami - stal nierdzewna, aluminium, materiały inconel, tytan itd.
  • Bardzo dobra umiejętność doboru narzędzi skrawających
  • Doświadcznie w wytwarzaniu precyzyjnych części z wąskimi tolerancjami
  • Znajomość narzędzi leanowych
  • Umiejętność projektowania procesów technologicznych w obszarze obróbki skrawaniem
  • Znajomość procesów: toczenie, frezowanie, szlifowanie, honowanie, docieranie, EDM

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznej, międzynarodowej organizacji.
  • Szkolenia i plan rozwoju.
  • Ambitne zadania.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.
  • Pakiet relokacyjny
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page