Starszy Technik Utrzymania Ruchu

Human & Hunter Sp. z o.o.

43-100 Tychy , śląskie

Miejsce pracy: 43-100 Tychy

Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko: Starszy Technik Utrzymania Ruchu.

OPIS STANOWISKA:

  • Naprawa spawarek, zgrzewarek, matryc, wtryskarek, giętarek;
  • Naprawa maszyn wg zapotrzebowania;
  • Dbanie o czystość jak również o powierzone stanowisko pracy;
  • Czytanie dokumentacji technicznej;
  • Koordynowanie oraz organizacja pracy dla grupy pracowników działu utrzymania ruchu;
  • Przeprowadzanie przeglądów oraz konserwacji maszyn;
  • Dokonywanie zamówień i zakupów materiałów niezbędnych dla właściwego funkcjonowania działu;
  • Nieustanna współpraca z innymi działami przedsiębiorstwa;
  • Respektowanie zasad dotyczących prawidłowej segregacji odpadów;
  • Odpowiedzialność za wykonywanie działań dotyczących ochrony środowiska i zarządzania jakością określonych w procedurach, polityce oraz instrukcjach firmy.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie techniczne;
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku:
  • Dobra znajomość przyrządów pomiarowych;
  • Umiejętność czytania i sporządzania rysunków technicznych;
  • Znajomość maszyn i matryc;
  • Wymagane uprawnienia spawalnicze;
  • Łatwość przyswajania wiedzy;
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Znajomość maszyn wtryskowych oraz uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • Okres próbny 3 miesiące „Umowa Tymczasowa” po okresie próbnym umowa o pracę.
  • Realny wpływ na funkcjonowanie Twojej firmy;
  • Pracę w renomowanej firmie z branży automotive;
  • Możliwość rozwoju.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.