Starszy Sprzedawca Sosnowiec Plaza Home & You

Animax

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Do salonu marki Home&You w Sosnowcu Plaza oferującego w swojej ofercie artykuły do wystroju i dekoracji wnętrz, poszukujemy pracowników na stanowisko: STARSZY SPRZEDAWCA.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

-pełnienie obowiązków kierownika zmiany
-sporządzanie dobowych raportów sprzedaży
- koordynacja Visual Merchandising’u sklepu
- sprzedaż i obsługę klienta

Od Kandydatów oczekujemy:
- wykształcenia minimum średniego
- miłej aparycji
- wysokiego poczucia estetyki oraz znajomości technik sprzedaży
- nastawienia na cel i zaangażowania w wykonywaną pracę
- entuzjazmu i komunikatywności
- pełnej dyspozycyjności
- doświadczenie w pracy na stanowisku Starszego Sprzedawcy będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
- pracę w młodym i dynamicznym zespole
- możliwość rozwoju zawodowego
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Aplikacje zawierające CV ze zdjęciem proszę kierować na adres mailowy.
Warunkiem uczestnictwa w procesie rekrutacji jest umieszczenie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883).„

Prezentacja firmy

Marka Home&You oferuje w swojej ofercie artykuły do wystroju i d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie