Starszy specjalista/specjalistka ds. wynagrodzeń i benefitów

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1086886

Dla naszego Klienta, międzynarodowego centrum usług wspólnych (SSC) z siedzibą w Krakowie, poszukujemy doświadczonego specjalisty w obszarze płac i tzw. Compensations & Benefits, znającego biegle język angielski.

Zakres obowiązków na tym stanowisku
będzie związany z przygotowywaniem systemu wynagrodzeń i benefitów w odniesieniu do spółek firmy zlokalizowanych w regionie EMEA, zgodnie z lokalną praktyką rynkową oraz z przepisami prawa; projektowaniem, opracowywaniem i wdrażaniem nowych strategii i procedur związanych z polityką wynagrodzeń, oraz codzienną współpracą z różnymi działami firmy na poziomie międzynarodowym w celu ustalenia wspólnych standardów.

Dodatkowe zadania to uczestnictwo w spotkaniach biznesowych (możliwe zagraniczne podróże służbowe), oraz codzienna współpraca z managerem działu (raportowanie, analiza danych z obszaru wynagrodzeń, danych personalnych, benefitów).

Od kandydatów na powyższe stanowisko oczekujemydoświadczenia zawodowego w obszarze Compensation & Benefits / HR / polityki kadr i wynagrodzeń, biegłej znajomości j. polskiego i j. angielskiego (min. C1), wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych oraz analitycznych, doskonałej organizacji czasu pracy z uwzględnieniem terminowości.

Dodatkowe ważne kompetencje: bardzo dobra znajomość programu MS Excel oraz umiejętności prezentacyjne.

Nasz Klient oferujeumowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie (adekwatne do kompetencji oraz doświadczenia), pakiet benefitów (np. prywatna opieka medyczna, karta Multisport), możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku pracy oraz duży poziom samodzielności i różnorodność codziennych obowiązków.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w j. angielskim.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland