Starszy Specjalista SEO

NetArch Sp. z o.o.

15-814 Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Chcesz współpracować z największymy w swoim fachu w Polsce? Dołącz do Najlepszej Agencji Generującej Sprzedaż, zwycięzcy Ekomersów 2016 i 2017! W naszym portfolio przeważają sklepy internetowe, obsługujemy tak rozpoznawalne brandy, jak: Innogy, Chocolissimo, Answear czy PWN. Jako jedni z pierwszych znaleźliśmy się w gronie 2% agencji partnerskich Google, które otrzymały status PREMIUM.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Starszego Specjalisty SEO!

Jeżeli czujesz, że jesteś osobą której można powierzyć samodzielną odpowiedzialność w:

  • budowaniu strategii obecności serwisów w wynikach wyszukiwania
  • przygotowywaniu analiz i wycen dla potencjalnych klientów (nie ofert!)
  • tworzeniu raportów
  • analizie, optymalizacji, podnoszeniu pozycji, zwiększaniu ruchu i ilości konwersji,
  • efektywnego planowania pracy klikuosobowego zespołu,
  • tworzenia i utrzymywania systemów/zasobów wewnętrznych firmy,
  • opracowywania rozwiązań nieszablonowych problemów związanych z optymalizacją witryn

Aplikuj do nas! Gwarantujemy, że zrobimy wszystko, abyś został z nami na długo :)

Wymagania

Główne wymagania, jakie musisz spełnić, to:

  • Znajomość HTML/XHTML + CSS Podstawy
  • Znajomość wytycznych optymalizacyjncyh Google dla webasterów
  • Umiejętność audytowania serwisów www pod kątem optymalizacji pod wyszukiwarki internetowe
  • Umiejętność wyszukiwania i analizowania słów kluczowych
  • Umiejętność opracowywania strategii SEO
  • Umiejętność monitorowania i analizy ruchu organicznego
  • Dobra znajomość systemów CMS: Wordpress, IAI, PrestaShop, Shoper
  • Znajomość systemów hostingowych: cPanel; DirectAdmin
  • Znajomość działania serwisów intenetowych: Protokołu HTTP i HTTPS, DNS’ów , IP; Statusów serwera, ModRewrite (.htaccess) ; robots.txt
  • Dobra znajomość Google Analytics, Google Search Console, Google Miejsca, Semstorm, Ahrefs, MajesticSEO, Excel - MsOffice, Screaming Frog, Clusteric, SeO Odkurzacz
  • Umiejętnośc pracy pod presją czasu
  • Umiejętność efektywnego planowania pracy w kilkuosobowym zespole

W zamian oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do Twojej wiedzy, doświadczenia
  • pracę w mega pozytywnym i ambitnym zespole
  • możliwość nauki i zbierania mnóstwa doświadczeń rozwijających Ciebie w kierunku, który jest przecież Twoją pasją :)

Prezentacja firmy

Jesteśmy średniej wielkości agencją interaktywną specjalizującą się w pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
4 700PLN - 7 700PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak :)
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja