Starszy specjalista ds. zamówień publicznych

Miejski Ogród Zoologiczny w Warszawie

Warszawa, mazowieckie

MIEJSKI OGRÓD ZOOLOGICZNY
W WARSZAWIE

ul. Ratuszowa 1/3, 03-461 Warszawa
www.zoo.waw.pl
Dyrekcja Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Warszawie
ogłasza nabór na stanowisko:

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • Organizowanie i obsługa postępowań o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonych zgodnie z Zarządzeniami Dyrektora ZOO oraz z procedurami określonymi w ustawie Prawo zamówień publicznych, w tym m.in. sporządzanie projektów ogłoszeń, specyfikacji istotnych warunków zamówienia, umów, wezwań do wyjaśnień/uzupełnień, wyników postępowań i innych dokumentów wymaganych ustawą Prawo zamówień publicznych dla poszczególnych trybów;
  • Prowadzenie postępowań o zamówienie publiczne, do których nie stosuje się ustawy Prawo zamówień publicznych, zgodnie z Zarządzeniami Dyrektora ZOO, w tym m.in. sporządzanie zaproszeń do złożenia oferty, projektów umów i innych;
  • Koordynacja realizacji spraw w obszarze działania, w szczególności współpraca z komórkami organizacyjnymi ZOO, wnioskującymi o przeprowadzenie postępowania o zamówienie publiczne;
  • Publikacja ogłoszeń, informacji dla wykonawców i innych;
  • Udział w pracach komisji przetargowych;
  • Udział w przygotowywaniu rocznych planów postępowań, rejestrów, sprawozdań;
  • Przygotowywanie do archiwizacji dokumentacji z postępowań o udzielenie zamówienia publicznego;
  • Bieżące śledzenie zmian w ustawie Prawo zamówień publicznych oraz rozporządzeniach do niej.

Informacja o warunkach pracy na danym stanowisku:

Miejsce pracy: praca w budynku Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Warszawie oraz poza nim. Brak możliwości poruszania się na wózku inwalidzkim. Budynek niedostosowany dla osób niedowidzących i niewidzących.

Stanowisko pracy: stanowisko pracy związane z obsługą komputera, przemieszczaniem się wewnątrz i na zewnątrz budynku oraz rozmowami telefonicznymi. Na stanowisku pracy brak specjalistycznych urządzeń umożliwiających pracę osobom niewidomym.

Wymagania niezbędne:

  • Wykształcenie: wyższe
  • Staż pracy: co najmniej 5 lat
  • Doświadczenie zawodowe: co najmniej 4 lata w dziedzinie zamówień publicznych
  • Znajomość regulacji prawnych wymaganych do podjęcia pracy na stanowisku: ustawa Prawo zamówień publicznych z aktami wykonawczymi do ustawy; ustawa o finansach publicznych, w szczególności przepisy dotyczące odpowiedzialności z tytułu naruszenia dyscypliny finansów publicznych w zakresie zamówień publicznych
  • Umiejętność sprawnej obsługi komputera, w szczególności w zakresie MS Office, Internet
  • Obywatelstwo polskie (o stanowisko mogą ubiegać się również osoby nie posiadające obywatelstwa polskiego zgodnie z art. 11 ust. 2 i 3 ustawy z dn. 21.11.2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. Nr 223, poz. 1458 z późn. zm.) w przypadku spełnienia przesłanek z art. 11 ust. 2 i 3 niniejszej ustawy)
  • Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych
  • Niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • Niekaralność za przestępstwo popełnione w związku z postępowaniem o udzielenie zamówienia, przestępstwo przekupstwa, przestępstwo przeciwko obrotowi gospodarczemu lub inne przestępstwo popełnione w celu osiągnięcia korzyści majątkowych
  • Nieposzlakowana opinia
  • Pożądane kompetencje: skrupulatność, odpowiedzialność, systematyczność, sumienność, umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, umiejętność przekazywania wiedzy.

Wymagania dodatkowe:

  • Mile widziane doświadczenie administracji publicznej
  • Mile widziane doświadczenie przy udzielaniu zamówień publicznych współfinansowanych z budżetu Unii Europejskiej

Wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych:

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w jednostce, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, jest niższy niż 6%.

    Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie:
  • curriculum vitae z przebiegiem nauki i pracy zawodowej w wersji pdf lub w wersji papierowej podpisane własnoręcznie, z adnotacją: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy do celów tej rekrutacji przez administratora danych osobowych tj. Miejski Ogród Zoologiczny w Warszawie; ul. Ratuszowa 1/3; 03-461 Warszawa, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2014 r. poz. 1182, 1662, z 2015 r. poz. 1309 ze zm.) i oświadczam, iż jest mi wiadome, iż podanie ich jest dobrowolne oraz że mam prawo dostępu do nich i ich poprawiania";
  • list motywacyjny w wersji pdf lub w wersji papierowej podpisany własnoręcznie;
  • oświadczenie kandydata (scan) w wersji pdf lub w wersji papierowej podpisane własnoręcznie. Oświadczenie jest do pobrania na stronie www.bip.zoo.waw.pl w zakładce Rekrutacja.
  • oświadczenie kandydata (scan) w wersji pdf lub wersji papierowej podpisane odręcznie o następującej treści:
    "Ja niżej podpisana/y oświadczam, że nie byłam/em skazana/y prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo popełnione w związku z postępowaniem o udzielenie zamówienia, przestępstwo przekupstwa, przestępstwo przeciwko obrotowi gospodarczemu lub inne przestępstwo popełnione w celu osiągnięcia korzyści majątkowych."

    Powyższe dokumenty należy przesłać w terminie do dnia 22.10.2018 r. włącznie:
  • w wersji elektronicznej pdf na adres: kadry@zoo.waw.pl
  • w wersji papierowej na adres: Miejski Ogród Zoologiczny ul. Ratuszowa 1/3, 03-461 Warszawa.
Podczas rozmowy kwalifikacyjnej kandydat może być poproszony o rozwiązanie testu kompetencyjnego.

Wiadomość w wersji elektronicznej lub kopertę z dokumentami papierowymi należy zatytułować: "Aplikacja na stanowisko Starszy specjalista ds. zamówień publicznych".
Dokumenty, które nie spełniają wymagań niezbędnych lub wpłyną po ww. terminie, nie będą rozpatrywane i wraz z dokumentami kandydatów nieprzyjętych pozostaną w naszej bazie kandydatów.
Osoba, która w wyniku naboru zostanie wybrana na ww. stanowisko, będzie zobowiązana dostarczyć dokumenty potwierdzające przebieg zatrudnienia i kwalifikacje wymagane przez Pracodawcę i zgodne z oświadczeniami złożonymi w Curriculum Vitae.
Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona w Biuletynie Informacji Publicznej www.bip.zoo.waw.pl, oraz na tablicy informacyjnej w siedzibie Miejskiego Ogrodu Zoologicznego przy ul. Ratuszowej 1/3 w Warszawie.