Starszy Specjalista ds. Zakupów

LeasingTeam Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: 0025726
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Analiza możliwości rynkowych, opracowywanie strategii zakupowych w obszarach IT i negocjowanie z dostawcami
  • Ścisła współpra z ekspertami w dziedzinie biznesu i technologii
  • Poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań i dostawców
  • Prowadzenie negocjacji z dostawcami w celu ustalenia najlepszych ofert i warunków umów
  • Prowadzenie działań zarządzających dostawcami

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze zakupów IT (usługi, licencje, sprzęt)
  • Język angielski na poziomie B2/C1 - warunek konieczny
  • Gotowość do delegacji służbowych
  • Umiejętność poszukiwania informacji i badania rynku
  • Umiejętność dokonywania analiz i zestawień w oparciu o excel
  • Komunikatywność w relacji z klientami wewnętrznymi i dostawcami

Oferta:

  • Praca w szybko rozwijającym się, międzynarodowym startupie
  • Współpraca z Zarządem - duże możliwości mentoringu
  • Umowa o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie
  • Stałe godziny pracy 08:30-16:30
  • Nowoczesne miejsce pracy ze strefą relaksu w centrum Katowic
  • Prywatna opieka medyczna

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.