Starszy Specjalista ds. Zakupów Produktów Inżynieryjnych - Specjalność Elektryczna

Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.

Starogard Gdański, pomorskie

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Pozyskiwanie dostawców w zakresie kontraktowania robót – specjalność elektryczna głównie w obszarze przemysłu farmaceutycznego i chemicznego;
  • Przygotowanie zapytań ofertowych na podstawie specyfikacji zakupu oraz ich wysyłanie do potencjalnych dostawców;
  • Prowadzenie korespondencji handlowej z dostawcami;
  • Prowadzenie negocjacji;
  • Przygotowanie umów i zamówień zakupu;
  • Prowadzenie korespondencji z Klientami wewnętrznymi;
  • Przygotowanie materiałów podsumowujących proces zakupowy, tj. zestawień warunków handlowych, opisów, prezentacji;
  • Sporządzanie sprawozdań z powierzonych zadań;
  • Terminowa realizacja procesów zakupowych;
  • Prowadzenie procesów zakupowych zgodnie z obowiązującymi procedurami i przepisami prawa, w tym sporządzanie i aktualizacja umów ramowych z dostawcami;
  • Zapewnienie właściwego poziomu obsługi klienta wewnętrznego i zewnętrznego.

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek Elektryka) lub pokrewne;
  • Mile widziane uprawnienia budowlane;
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z realizacją zakupów w dużej organizacji;
  • Bardzo dobra umiejętność posługiwania się pakietem MS Office (w szczególności Excel, Word, Power Point, Outlook);
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodne prowadzenie rozmów oraz przygotowanie umów
  • i zamówień zakupu w tym języku;
  • Znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem;
  • Zdolności analityczne;
  • Znajomość zasad i technik przygotowania się i prowadzenia negocjacji handlowych;
  • Komunikatywność oraz nastawienie na współpracę;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Mobilność;

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie farmaceutycznej;
  • Konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie;
  • Ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego;
  • Bogaty pakiet świadczeń (m.in. karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowanie do posiłków).