Starszy Specjalista ds. Zakupów IT & Telco ze znajomością Francuskiego

Capgemini Polska Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

O Nas

Capgemini jest jedną z wiodących, globalnych firm oferujących usługi konsultingowe, technologie informatyczne i outsourcing.

Oddział Capgemini Business Services jest obecnie jednym z największych centrów outsourcingowych działających na terenie Polski świadczącym kompleksowe usługi w 30 różnych językach z zakresu: księgowości, finansów, operacji bankowych, zarządzania dostawami, obsługi klienta oraz marketingu. W biurach Business Services w Krakowie i Katowicach zatrudnionych jest obecnie ponad 3800 pracowników.

Opis stanowiska

Grupa Capgemini otwiera nowy projekt dedykowanych dla zakupów dla grupy Capgemini w Europie. Zespół projektowy będzie się zajmował pozyskiwaniem ofert, wycenami usług i towarów, zabezpieczeniem łańcucha dostaw w ramach globalnych umów oraz zarządzaniem oceną dostawców którzy wnoszą wartość w funkcjonowanie Capgemini.

Dołączając do pierwszych członków tego zespołu będziesz mieć szansę budowania nowych struktur oraz tworzenie wraz z kolegami z globalnych zakupów zespołu profesjonalistów mających wpływ na strategiczne zakupy w grupie.

Obowiązki

  • Pozyskiwanie ofert i wycen w kategorii zakupowej IT & Telco na terenie Europy dla krajów głównie francuskojęzycznych
  • Współpraca z globalnymi leaderami zakupowymi w ramach kategorii IT & Telco
  • Wdrażanie grupowych umów ramowych w krajach Europejskich głównie dla krajów francuskojęzycznych
  • Monitorowanie łańcucha dostaw
  • Zarządzanie reklamacjami i oceną dostawców
  • Weryfikacja i kontrola zarządzania zmianą w umowach ramowych oraz lokalnych aneksach specyfikujących dedykowany zakres usług
  • Zabezpieczenie zgodności warunków umów z ich realizacja oraz optymalizacji kosztów z tym związanych
  • Zarządzanie procesem zakupowym dla dedykowanego zakresu kategorii
  • Wspieranie krajów dedykowanych jako ekspert w zakresie zakupów
  • Koordynowanie pracy zespołu IT & Telco
  • Wprowadzanie zmian w procesie zakupowym i zapewnienie realizacji procedur
  • Przygotowywanie raportów
  • Odpowiedzialność przed Audytem

Kwalifikacje i doświadczenie

  • 3-4 letnie doświadczenie w negocjacjach
  • Zainteresowanie dziedziną IT & Telco
  • Doświadczenie w prowadzeniu przetargów – preferowany zakres dla różnych lokalizacji i tematów
  • Doświadczenie we współpracy z zespołami globalnymi, i wysoka kultura pracy z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi.
  • Umiejętność pracy pod presją, sprawnej komunikacji oraz negocjacji
  • Zdolności w kierunku innowacyjnego podejścia do rozwiązywania problemów
  • Zaawansowana znajomość Excela
  • Biegłe posługiwanie sie językiem francuskim na poziomie C1 lub wyższym (codzienne obowiązki będą wymagały kontaktu z osobami mówiącymi w ojczystym języku francuskim) oraz znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym
  • Odwaga w prowadzeniu procesu którego celem jest podjęcie decyzji co do zakupów na kilka dziesiąta tysięcy euro.
  • Wysokie etyczne zasady pracy

Sprawdź co mamy dla Ciebie

  • Praca w międzynarodowej, stabilnej firmie dla prestiżowych klientów - około 100 światowych marek obsługiwanych przez 6000 profesjonalistów w 30 językach.
  • Przestrzeń do realizacji ambitnych planów rozwojowych, możliwość uczestniczenia w projektach przenoszenia usług od Klienta (transition). Wsparcie innowacyjnych pomysłów – działamy zgodnie z filozofią Lean i Kaizen.
  • Jasno określona ścieżka zawodowa (eksperckalub liderska). Praca wśród ekspertów (ponad 900 certyfikowanych profesjonalistów). Możliwość rozwoju (20 000 szkoleń online oraz prowadzonych przez trenerów) i zdobycia certyfikatów (m.in. ACCA, Prince2, PMP), a także udziału w programach coachingowych i poszerzania swojej wiedzy w grupach eksperckich.
  • Wysokie, międzynarodowe standardy pracy i możliwość angażowania się w wiele inicjatyw społecznych.
  • Wyróżnienia za efekty pracy - jasno określone zasady promocji i awansu. Bogaty pakiet dodatków pozapłacowych (opieka medyczna dla Ciebie i dla rodziny, dodatkowe ubezpieczenie). Wsparcie w godzeniu pracy i życia rodzinnego (Program Business Parent).
  • Jako osoba niepełnosprawna otrzymasz profesjonalne wsparcie. Jesteśmy otwarci na poszukiwanie i wdrażanie nowoczesnych technologii wspierających pracę osób z różnymi niepełnosprawnościami. Zależy nam na włączeniu osób niepełnosprawnych do naszych zespołów na zasadzie równych szans. Prowadzimy szkolenia z zakresu świadomości niepełnosprawności. Dołącz do naszego programu wspierającego zatrudnienie osób z niepełnosprawnościami: Win with Capgemini.