Starszy Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

SCHÜTZ Polska Sp. z o. o.

Żory, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma SCHÜTZ Polska Sp. z o.o. zatrudni w zakładzie produkcyjnym opakowań transportowych znajdującym się w KSSE w Żorach

STARSZEGO SPECJALISTĘ DS. UTRZYMANIA RUCHU

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia min. średniego technicznego o kierunku elektrycznym lub automatyka przemysłowa (mile widziane wykształcenie wyższe);
  • Posiadania świadectwa kwalifikacyjnego w zakresie eksploatacji urządzeń i instalacji elektrycznych E1 do 1 kV
  • Praktycznej znajomości instalacji systemów elektrycznych oraz automatyki przemysłowej
  • Umiejętności czytania rysunków technicznych oraz schematów maszyn i urządzeń;
  • Praktyczna znajomość funkcjonowania sterowników SIEMENS będzie dodatkowym atutem
  • Znajomości języka angielskiego w piśmie i w mowie w stopniu komunikatywnym
  • Doświadczenia w planowaniu i organizacji przeglądów, remontów, konserwacji maszyn i urządzeń
  • Doświadczenia w zakresie analizy przyczyn i skutków awarii oraz kontroli wykonywania napraw;
  • Doświadczenia w zakresie współpracy z serwisowymi firmami zewnętrznymi
  • Znajomości obsługi komputera – pakiet MS Office (Excel, Word),
  • Wysokiej motywacji do pracy, komunikatywności i dokładności

Dodatkowym atutem będzie

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z oprogramowaniem zintegrowanym klasy ERP (moduł utrzymania ruchu)
  • Min 8 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej i silnej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość awansu zawodowego
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w pracy w międzynarodowej organizacji
  • pakiet socjalny
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj".

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SCHÜTZ Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Słowa kluczowe do ogłoszenia i mailingu: elektryk, automatyk przemysłowy, automatyka przemysłowa, E1, 1 kV, sterownik, SIEMENS, maszyny, urządzenia, ERP, oprogramowanie zintegrowane,

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Inżynieria