Starszy Specjalista ds. Urządzeń Mobilnych

Żabka Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

To my, Żabka Polska! Tworzymy sieć sklepów, które codziennie ułatwiają życie milionom Polaków. To ogromne przedsięwzięcie, szczególnie, że mamy apetyt na dalszy rozwój i innowacyjne rozwiązania. U nas weźmiesz udział w nowatorskich projektach, rozwiniesz swoje umiejętności i zdobędziesz doświadczenie w firmie, która z rozmachem wkracza w epokę digitalu!

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki na stanowisku:

  • Określenie i wdrożenie procedur związanych z urządzeniami mobilnymi
  • Prowadzenie aktualnej dokumentacji związanej ze środowiskiem MDM
  • Dostarczanie raportów i analiza wszystkich informacji związanych z urządzeniami mobilnymi
  • Obsługa zgłoszeń telefonicznych związanych z utrzymaniem rozwiązań mobilnych
  • Ścisła współpraca z zespołem Service Desk, zespołami infrastruktury IT i bezpieczeństwem IT w celu identyfikowania i rozwiązywania problemów
  • Utrzymanie i rozwój systemów KNOX, Microsoft Intune dla platform iOS, OSX, Android, Microsoft Windows

Oczekujemy:

  • Znajomości Microsoft Intune i KNOX
  • Znajomości systemów operacyjnych iOS, OSX, Android, Microsoft Windows
  • Doświadczenie w zakresie zarządzanie urządzeniami końcowymi
  • Umiejętności rozwiązywania problemów i umiejętność pracy pod presją
  • Samodzielności

Oferujemy:

  • Perspektywy rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji w branży FMCG
  • Współpracę z profesjonalistami w prężnie rozwijającej się organizacji
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Nowoczesne narzędzia i niezbędne warunki pracy
  • Lokalizacja biura w centrum Poznania
  • Wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe)
  • Przyjazną atmosferę pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".