Starszy Specjalista ds. Sprzedaży Usług HR

LeasingTeam Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref.: 0025786
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Nawiązywanie relacji z nowymi Klientami oraz obsługa obecnych klientów firmy,
  • budowa i rozwój relacji biznesowych z potencjalnymi klientami firmy,
  • uczestniczenie w spotkaniach i negocjacjowanie ofert handlowych,
  • prowadzenie analizy rynku i monitorowanie działań konkurencji,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy,
  • raportowanie bieżących działań.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w sprzedaży w branży HR (warunek konieczny),
  • prawo jazdy kat. B,
  • wysokie zdolności interpersonalne oraz umiejętność nawiązywania relacji z klientem,
  • bardzo dobra organizacja własnej pracy,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu swobodnego komunikowania się,
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu.

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wraz z prowizjami,
  • współpraca w oparciu o umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód (do celów służbowych),
  • pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie),
  • możliwość dalszej nauki oraz zdobywania doświadczenia wśród profesjonalistów,
  • dogodna lokalizacja (łatwy dojazd), biuro zlokalizowane w Gdańsku, al. Grunwaldzka.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.