Starszy specjalista ds. serwisu oprogramowania

Polsoft Engineering Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: Polsoft Engineering Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

ZADANIA

  • przyjmowanie i priorytetyzacja zgłoszeń w systemie JIRA
  • weryfikacja zgłoszeń
  • doprecyzowywanie wraz z Klientami treści zgłoszeń i przygotowywanie szczegółowych opisów zadań
  • koordynacja prac realizowanych w odpowiedzi na zgłoszenia
  • nadzór nad terminowością i jakością tych prac
  • tworzenie raportów serwisowych
  • optymalizacja procesów serwisowych
  • aktywne wsparcie Klientów w zakresie wykorzystywania ich systemów

WYMAGANIA

  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu zgłoszeniami dotyczącymi utrzymania systemów informatycznych
  • podstawowa wiedza z zakresu realizacji projektów IT
  • dobra znajomość narzędzi JIRA lub innych narzędzi do zarządzania zgłoszeniami oraz Office
  • wysokie umiejętności organizacyjne (priorytetyzacja zadań, efektywne zarządzanie własnym czasem)
  • umiejętności tworzenia zapytań SQL
  • umiejętność budowania relacji z Klientami
  • umiejętność pracy w interdyscyplinarnym zespole
  • znajomość programów do zarządzania firmą

Mile widziane

  • znajomość zwinnych metodyk zarządzania projektami
  • znajomość procesu wytwarzania oprogramowania
  • ukończone studia techniczne lub menedżerskie

Aby spełnić się na tym stanowisku ważne są takie cechy charakteru jak komunikatywność, rzetelność, terminowość, nastawienie na cel i dociekliwość. Ważne jest też pozytywne podejście do pracy z ludźmi.

OFERUJEMY

  • możliwość rozwoju na wielu szczeblach - menedżerskim, analitycznym lub technicznym
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju zawodowego ( kursy i szkolenia ),
  • pracę w profesjonalnym zespole,
  • umowę o pracę lub B2B
  • rozbudowany pakiet socjalny!

  1. karty Multisport Classic/Plus
  2. opieka medyczna
  3. język angielski
  4. ubezpieczenia grupowe

  •  pracę w komfortowych warunkach:

  1. klimatyzowane wnętrza
  2. gwarantowane miejsce parkingowe
  3. bardzo dobry dojazd do głównych szlaków komunikacyjnych
  4. wyposażona kuchnia i jadalnia
  5. pyszne obiady w formie cateringu

  • „rowerownię” – miejsce gdzie bezpiecznie przechowasz swój rower, zostawisz sportowe ubranie, weźmiesz odświeżający prysznic i przebierzesz się w „cywilne” ciuchy.
  • możliwość realizowania własnych pomysłów
  • pracę w młodym, otwartym, pozytywnym zespole
  • pomoc we wdrożeniu w pracę
  • wyjazdy integracyjne :)
  • imprezy sportowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv i listu motywacyjnego, klikając w przycisk "Aplikuj".

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.