Starszy Specjalista ds. Rozliczeń

Euro-Tax

Poznań, wielkopolskie

Euro-Tax
Euro-Tax
Grupa Kapitałowa Euro-Tax.pl S.A. jest liderem polskiego rynku zwrotu podatku za pracę zagranicą (Niemcy, Belgia, Holandia, Wielka Brytania i wiele innych). Jesteśmy doradcami, zajmującymi się odzyskiwaniem nadpłat podatkowych i innych świadczeń z tytułu pracy zagranicą dla naszych klientów.
W chwili obecnej, do jednej z naszych spółek Euro-tax.pl, poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • Wystawianie faktur proforma oraz faktur sprzedażowych
  • Kontrolowanie i prowadzenie ewidencji wpłat dokonywanych na rachunki bankowe firmy
  • Nadzór nad poprawnością i przygotowywanie przelewów masowych
  • Obsługa czeków (w tym przygotowywanie ich do inkaso w banku)
  • Windykacja zaległych należności

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (Finanse, Rachunkowość, Księgowość i pokrewnych)
  • Biegła obsługa programów finansowo-księgowych oraz MS Excel
  • Rozwinięte zdolności analityczne
  • Dokładność, odpowiedzialność i samodzielność
  • Doświadczenie w pracy w Dziale Rozliczeń lub Księgowości

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i systemu motywacyjnego
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie w doświadczonym zespole
  • Pakiet benefitów (np. Karta Multisport)
  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów kierunkowych
  • Atrakcyjną lokalizację blisko centrum
Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ: