STARSZY SPECJALISTA DS. PRZYGOTOWANIA I ROZLICZEŃ

TAURON DYSTRYBUCJA S.A

Nysa, opolskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/1355

Obowiązki:

Opracowywanie danych niezbędnych do przygotowywania planów eksploatacji, remontowych, inwestycyjnych realizowanych w Obszarze Serwisu.
Monitorowanie wykorzystania zasobów Obszaru Serwisu oraz rozliczanie planów eksploatacji, remontowych i inwestycyjnych oraz usług zewnętrznych wykonywanych przez Obszar Serwisu.
Opracowywanie danych niezbędnych do przygotowywania planu zaopatrzenia materiałowego oraz zakupów inwestycyjnych na potrzeby Obszaru Serwisu.
Przygotowywanie dokumentacji dotyczącej zarządzania oświetleniem zewnętrznym, w tym analiz efektywnościowych oraz przygotowywanie umów serwisowych.
Przygotowywanie ofert w zakresie usług realizowanych przez Obszar Serwisu.
Monitorowanie rynku oraz informacji o postępowaniach przetargowych pod kątem możliwości nawiązania współpracy z klientami.
Przygotowywanie dokumentacji finansowo-księgowej związanej z usługami realizowanymi przez Obszar Serwisu.
Kompletowanie dokumentacji technicznej i prawnej koniecznej do rozpoczęcia robót budowlano-montażowych.
Udział w opracowywaniu i monitorowanie realizacji budżetu Obszaru Serwisu oraz kluczowych wskaźników efektywności.
Monitorowanie prac wykonywanych przez kontrahentów zewnętrznych w ramach zawartych umów pod kątem zakresu, jakości, terminowości oraz budżetu wykonanych prac.
Kompletowanie dokumentacji niezbędnej do uruchomienia procedury zakupów inwestycyjnych dla realizowanych zadań inwestycyjnych oraz zakupów pozaplanowych.
Opracowywanie analiz dla potrzeb opracowania budżetu Wydziału oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne Spółki.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, kierunek elektryczny, ekonomiczny, 3 lata doświadczenia w obszarze utrzymania sieci lub obszarze księgowo-finansowym, znajomość programów Word i Excel w stopniu podstawowy, prawo jazdy kat B. Znajomość przepisów, zasad, technologii, rynku zewnętrznego. Umiejętność wykonywania obliczeń, prognozowania, sporządzania umów, sprawozdań, analiz. Budowanie partnerstwa, proponowanie ulepszeń, dążenie do osiągania wyników, podejmowanie decyzji, stałe doskonalenie się.

Miejsce pracy: Bramy Grodkowskiej 2, 48-300 Nysa, powiat: nyski, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 3

Wymagane dokumenty: Aplikacja drogą elektroniczną: https://hr.tauron.pl/candidate/CandidateApplication.aspx?id=3801

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny

Osoba do kontaktu: Joanna Juźwa

Telefon: 737152976

Email: joanna.jazwa@tauron-dystrybucja.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy