Starszy Specjalista ds. Podatków

HRK S.A.

Biskupice Podgórne, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta - firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym mieszczącej się w Biskupicach Podgórnych poszukujemy amnbitnej i doświadczonej osoby na stanowisko:

Starszy Specjalista ds. PodatkówMiejsce pracy: Biskupice Podgórne

Zadania:

  • Nadzór nad prawidłowym rozliczeniem podatków (CIT, PIT, VAT, PCC, IFT-2),
  • Sporządzanie sprawozdań GUS i NBP,
  • Przygotowywanie projektów pism w ramach korespondencji prowadzonej z organami podatkowymi;
  • Rozwiązywanie problemów prawno-podatkowych,
  • Rozliczanie kosztów produkcji,
  • Zamknięcia miesiąca,
  • Pełnienie roli Eksperta w grupie, udzielanie bierzącego wsparcia członkom zespołu,

Wymagania:

  • 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku specjalistycznym w międzynarodowej firmie, w dziale finansowym bądź księgowym,
  • Wyksztalcenie wyższe, kierunkowe (mile widziane finanse, rachunkowość, podatki),
  • Dobra znajomość języka angielskiego (B2),
  • Doskonała wiedza z zakresu rolzliczeń podatków i sprawozdawczości GUS i NBP poparta praktyką,
  • Rzetelność, sumienność, odpowiedzialoność ni komunikatywność,
  • Mile widziane zdolności przywódcze.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej firmie z kapitałem zagranicznym,
  • Wynagrodzenie podstawowe: 7000 PLN brutto,
  • Pakiet benefitów,
  • Możliwości rozwoju na stanowisku eksperckim,
  • Szkolenia,
  • Pracę w gronie ambitnych specjalistów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.