Starszy Specjalista ds. Planowania Zasobów i Analiz

TNT Express Worldwide

Warszawa, mazowieckie

TNT Express jest częścią międzynarodowej grupy FedEx i jest jedną z największych firm kurierskich świata. Każdego dnia transportuje milion przesyłek: dokumentów, paczek, frachtów. Firma zarządza lotniczą i drogową siecią transportową w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, w regionie Azji i Pacyfiku
oraz w obu Amerykach.
W 2015 TNT wypracowało 6,9 mld € przychodu.
TNT Express poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Tworzenie prognoz transakcji będących podstawą procesów planowania, umożliwiających maksymalną skuteczność i efektywność zasobów Działu Obsługi Klienta
  • Regularne i ad-hoc prowadzenie raportów w celu zarządzania i planowania wolumenu biznesowego.
  • Opracowywanie i aktualizacja harmonogramów/grafików zmian zgodnie z obowiązującymi procesami
  • Aktywne poszukiwanie możliwości poprawy jakości i efektywności procesów planowania oraz tworzenie zaleceń/wskazówek dla Działu Obsługi Klienta.
  • Bieżące monitorowanie ilości transakcji i poziomu zasobów za pośrednictwem dostępnych technologii oraz zalecanie zmian w obsadzie pracowników w celu odpowiedniego zarządzania.
  • Współpraca z kierownictwem działu/firmy w implementacji najbardziej skutecznego i efektywnego wykorzystania zasobów, optymalnego przepływu kontaktów oraz planowania ilości pracowników.

Oczekiwania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w przygotowywaniu analiz i prognoz
  • Doświadczenie w pracy w Contact/Call Center lub w obsłudze klienta na stanowisku analitycznym lub kierowniczym
  • Zaawansowana, praktyczna znajomość programu MS Excel
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Umiejętność komunikacji na różnych poziomach organizacji
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym zespole w globalnej organizacji cieszącej się uznaniem oraz szacunkiem klientów i należącej do liderów w branży
  • Prywatną opiekę medyczną na poziomie ponad podstawowym, grupowe ubezpieczenie na życie oraz pakiet MultiBenefit/MultiSport
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.