Starszy Specjalista ds. Planowania Produkcji

Arche Consulting

Trzcianka, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

  • tworzenie efektywnych planów produkcyjnych w poszczególnych działach produkcyjnych (długoterminowe i krótkoterminowe),
  • optymalizacja wykorzystania mocy produkcyjnych,
  • współpraca z klientami wewnętrznymi - realizującymi plan produkcji,
  • kontrola powierzonego planu, wynikająca z harmonogramu planu pracy,
  • wdrażanie innowacyjnych rozwiązań do procesów planowania produkcji,
  • dokonywanie zmian do istniejących rozwiązań w celu poprawy ich wydajności,
  • nadzór i analiza wyznaczonych wskaźników.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe - mile widziane o profilu logistycznym bądź technicznym,
  • ekspercka wiedza z zakresu szeroko rozumianej logistyki,
  • minimum 4 letnie doświadczenie na stanowisku planisty produkcji, specjalisty ds. planowania lub koordynatora,
  • bardzo dobra znajomości języka angielskiego,
  • biegła obsługa komputera (Excel, Power Point, Word).

Prezentacja firmy

W Arche Consult... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka