Starszy Specjalista ds. Planowania Produkcji

HRK S.A.

Oława, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej - poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Starszy Specjalista ds. Planowania ProdukcjiMiejsce pracy: Oława

Zadania:

  • planowanie procesów produkcji w oparciu o zamówienia i prognozy sprzedaży;
  • przygotowanie krótko i długookresowych planów produkcji;
  • bieżąca kontrola realizacji zamówień produkcyjnych, a w razie potrzeby bieżąca korekta planów;
  • ścisła współpraca z działem produkcji w zakresie realizacji zamówień;
  • kontrola stanu surowców i materiałów pod kątem realizacji planów produkcyjnych;
  • monitorowanie stanów magazynowych;
  • przeprowadzenie różnorodnych analiz oraz raportów niezbędnych do optymalnego zaplanowania produkcji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: zarządzanie produkcją, logistyka, inżynieria produkcji;
  • 3-5 letnie doświadczenie na stanowisku planisty produkcji lub pokrewnym;
  • wiedza z zakresu zarządzania zapasami, zarządzania logistycznego;
  • znajomość systemów MRP;
  • dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na bieżąca komunikację w tym języku.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o uznanej pozycji na rynku;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz pakiet socjalny;
  • Perspektywę objęcia stanowiska kierowniczego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.