Starszy Specjalista ds. Nieruchomości

TNT Express Worldwide

Warszawa, mazowieckie

TNT Express jest częścią międzynarodowej grupy FedEx i jest jedną z największych firm kurierskich świata. Każdego dnia transportuje milion przesyłek: dokumentów, paczek, frachtów. Firma zarządza lotniczą i drogową siecią transportową w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, w regionie Azji i Pacyfiku
oraz w obu Amerykach.
W 2015 TNT wypracowało 6,9 mld € przychodu.
TNT Express poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych nieruchomości pod najem (wyszukiwanie potencjalnych dostawców na rynku );
  • Ścisła współpraca z Wynajmującymi ;
  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania nieruchomości;
  • Kontrola rozliczania nieruchomości;
  • Optymalizowanie kosztów;
  • Administrowanie umowami najmu i infrastrukturą techniczną budynków;
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie utrzymania technicznego nieruchomości;
  • Nadzór nad firmami w zakresie konserwacji i naprawy obiektów;
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczących nieruchomości, zapewnienie poprawności dokumentacji formalno-prawnej dot. lokalizacji;
  • Zarządzanie wieloma procesami związanymi z nieruchomościami we wszystkich lokalizacjach w Polsce w określonym czasie, budżecie;
  • Kontrola nad działalnością środowiskową spółki;

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego
  • Znajomości podstaw prawnych z zakresu nieruchomości oraz zasad tworzenia umów cywilno-prawnych dot. robót budowlanych, świadczenia usług sprzątania itp.
  • Umiejętności obsługi komputera na poziomie dobrym, w szczególności MS Office
  • Praktycznej wiedzy i doświadczenia w planowaniu i realizacji zadań związanych z zarządzaniem nieruchomością,
  • Praktyczna umiejętność prowadzenia rozliczeń/zestawień kosztów i kontroli budżetów,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność interpretowania i stosowania przepisów prawa,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, planowania i organizacji,
  • Aktywne podejście do rozwiązywania problemów
  • Zorientowanie na zadania i osiąganie celów,
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji,
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacji interpersonalnej,
  • Łatwość przyswajania wiedzy i uczenia się obsługi nowych programów i aplikacji,
  • Sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków,
  • Kreatywność
  • prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie
  • Pakiet MultiBenefit/MultiSport
  • Samodzielne stanowisko w prestiżowej Firmie o wysokiej renomie
  • Pozytywną atmosferę pracy oraz współpracę ze zgranym zespołem
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.