Starszy specjalista ds. marketingu ( Wietnam) (m/f)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukuję osoby, która obejmie stanowisko starszego specjalisty ds. marketingu w Wietnamie.

Informacje o kliencie

Czy jesteś gotowy na przygodę swojego życia? Uwielbiasz wyzwania, dalekie podróże i dobrą kuchnie? Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG, poszukuję kreatywnej osoby na stanowisko starszego specjalisty ds. marketingu. Siedziba firmy mieści się w tętniącym życiem Wietnamie.

Opis stanowiska

  • Tworzenie i wdrażanie strategii marketingowej na rynku wietnamskim
  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji
  • Analiza prowadzonych akcji marketingowych
  • Planowanie działań marketingowych krótko i długookresowych
  • Kontrola budżetu marketingowego
  • Identyfikowanie potrzeb konsumenta i wdrażanie nowych produktów
  • Kreowanie i budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Analiza i identyfikacja obowiązujących trendów

Profil kandydata

  • Gotowość do relokacji do Wietnamu
  • Wykształcenie wyższe ( preferowane w zakresie marketingu)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie w pracy w dziale marketingu w międzynarodowych firmach ( warunek konieczny)
  • Znajomość branży FMCG
  • Kreatywność, wysokie umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • Firma zagwarantuje pomoc w zakresie niezbędnych dokumentów oraz zakwaterowania
  • Możliwości rozwoju zawodowego, udział w ciekawych projektach
  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Ciekawa ścieżka awansu
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page