Starszy Specjalista ds. Kontrolingu

Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie bieżącej informacji na temat kosztów spółki, analizę odchyleń i ich interpretację
  • Rekomendowanie efektywnego alokowania zasobów finansowych spółki
  • Przygotowywanie cyklicznych prognoz i budżetów kosztowych
  • Proces zamknięcia miesiąca oraz miesięczne rozliczenia kosztów
  • Bieżące wsparcie analityczne dla poszczególnych działów w spółce

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe finansowe
  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień związanych z raportowaniem zarządczym
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel, MS Access
  • Znajomość Visual Basic będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Zdolności analityczne na wysokim poziomie
  • Umiejętność współpracy
  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność

Oferujemy:

  • Współtworzenie sukcesu nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy farmaceutycznej
  • Konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy - laptop oraz telefon służbowy