Starszy Specjalista ds. Kontrolingu

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, będącego instytucją ubezpieczeniową o międzynarodowym zasięgu, poszukujemy kandydatów na stanowisko Starszego Specjalisty ds. Kontrolingu. Wybrany kandydat  powinien posiadać silne umiejętności analityczne.

Starszy Specjalista ds. KontrolinguMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Udział w budowaniu narzędzi niezbędnych do przygotowania analiz;
  • Współpracę przy tworzeniu budżetu;
  • Bieżącą współpracę z innymi działami firmy;
  • Współudział w projektach kontrolingowych;
  • Udział w tworzeniu analiz planistycznych na potrzeby innych działów oraz innych analiz ad hoc.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: finanse, ekonomia, rachunkowość);
  • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze kontrolingu;
  • Znajomość ogólnopolskich i międzynarodowych standardów rachunkowości;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel;
  • Mile widziana znajomość MS Access;
  • Komunikatywność i nastawienie na cel.

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji;
  • Samodzielność w działaniu oraz wsparcie doświadczonego zespołu;
  • Benefity pozapłacowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.