Starszy Specjalista ds. Jakości

HiCS Sp. z o.o.

Tychy ( Oświęcim, Bieruń), śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma HiCS Sp. z o.o., leader w branży lakierowania elementów plastikowych dla przemysłu samochodowego, w związku z dynamicznym rozwojem, pilnie zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy

Starszy Specjalista ds. jakości będzie odpowiedzialny za całość operacji jakościowych w ramach Spółki, do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należeć sporządzanie oraz nadzór nad dokumentacją jakościową zgodnie z regulacjami prawnymi, przygotowanie procedur wewnętrznych oraz kontakt z klientem (bieżąca komunikacja, przygotowanie i przeprowadzanie audytów klienckich). Dodatkowo Starszy Specjalista ds. Jakości będzie przeprowadzał audyty u dostawców oraz klientów.

Wymagania :

  • wykształcenie średnie, preferowane wyższe
  • min 2 letnie doświadczenie na obszarach związanych z wdrażaniem i prowadzeniem systemów jakości w branży automotive
  • min 1 letnie doświadczenie w prowadzeniu audytów wewnętrznych i zewnętrznych
  • praktyczna znajomości systemów zarządzania jakością
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • prawo jazdy kat. B
  • bardzo dobra znajomość Windows, Office

Cechy optymalnego Kandydata:

  • samodzielność w działaniu
  • odpowiedzialność
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy pod presją czasu w zmieniającym się otoczeniu
  • wysokie umiejętności planowania i organizowania prowadzonych spraw

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • szkolenia wstępne oraz wsparcie na każdym etapie wdrożenia
  • możliwość rozwoju w ramach struktur Spółki

Prezentacja firmy

Jesteśmy liderem w dziedzinie malowania elementów plastikowych w branży ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości