Starszy Specjalista ds. Intelligent Automation/ Python Developer

Cyclad Sp. z o.o.

Zdalnie, kujawsko-pomorskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Zdalnie

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Analityka, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Programowanie / Analizy

Informacje o ofercie:

  • Projekty: tworzenie robotów do automatyzacji zadań
  • Branża: bankowość, zespół ryzyka operacyjnego
  • Lokalizacja biura: Warszawa lub Kraków
  • Praca zdalna: tak, możliwa praca zdalna w 100%
  • Język pracy: polski
  • Forma kontraktu: umowa o pracę
  • Start: wedle dostępności kandydata

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie robotów - automatycznych narzędzi realnie usprawniających działanie Banku
  • Analiza i projektowanie procesów biznesowych Banku
  • Implementacja i testowanie zmian oraz ich wdrażanie na środowisku produkcyjnym
  • Pełnienie roli lidera technicznego Python - m.in. przeprowadzanie code review

Wymagania:

  • Studia wyższe na jednym z kierunków: Informatyka, Big Data, Data Science, Metody Ilościowe, Ekonomia, Matematyka
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w automatyzacji procesów i chęć rozwoju w obszarach związanych z tworzeniem, testowaniem i wdrażaniem rozwiązań bazujących na RPA
  • Bardzo dobra znajomość języka Python
  • Doświadczenie w pracy w metodologii Agile, Scrum
  • Doświadczenie w tworzeniu i wprowadzaniu standardów pracy zespołu RPA/Agile
  • Znajomość zasad modelowania procesów biznesowych
  • Samodzielność w poszukiwaniu rozwiązania problemów biznesowych
  • Mile widziana znajomość zagadnień data science, machine learning, text mining
  • Znajomość platform do robotyzacji np. Blue Prism, UiPath, Automation Anywhere będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i elastyczny rozkład czasu pracy
  • Udział w innowacyjnych pracach nad automatyzacją procesów
  • Perspektywę wdrażania własnych pomysłów w ramach obowiązujących procedur
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Benefity: prywatna opieka medyczna (PZU Zdrowie), opieka stomatologiczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku, wyprawka dla dziecka, dodatkowe świadczenia socjalne
  • No dress code

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.