LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Starszy specjalista ds. HR

Miejsce pracy: Szczecin, Stargard, Goleniów
Nr ref.: 0019955
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • współpraca z działem HR w zakresie spraw związanych z wdrażaniem i funkcjonowaniem procesów dot. zasobów ludzkich na poziomie lokalizacji,
  • zapewnienie obsługi dla wszystkich pracowników lokalizacji w kwestiach dotyczących spraw personalnych (podpisywanie umów, kontrola ewidencji czasu pracy, wystawianie zaświadczeń, organizowanie i kontrola terminowości badań lekarskich oraz szkoleń BHP),
  • rekrutacja i selekcja na stanowiska operacyjne, specjalistyczne i managerskie,
  • udział oraz wsparcie kadry zarządzającej w procesie wdrożenia nowych pracowników,
  • organizowanie oraz kontrola realizacji szkoleń,
  • przeprowadzenie szkoleń wewnętrznych w zakresie HR (czas pracy, nowe polityki HR, proces ocen rocznych),
  • komunikacja i wspracie Managerów w działaniach EOS, monitoring postępów grup fokusowych,
  • administrowanie świadczeniami Benefit, ubezpieczenie grupowe itd.,
  • tworzenie raportów i zestawień.

Oczekiwania:

  • min. 2-letnie doświadczenie w wewnętrznym HR w rekrutacji, prowadzeniu szkoleń oraz programów rozwojowych,
  • wiedza z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, prowadzenia dokumentacji pracowniczej oraz rozliczania czasu pracy,
  • język angielski na poziomie swobodnej komunikacji (warunek konieczny),
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • wysokie zdolności interpersonalne,
  • umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku pracy,
  • bardzo dobra organizacja pracy.

Oferta:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w międzynarodowej firmie logistycznej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + system premii kwartalnych,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji poprzez szkolenia i konferencje,
  • pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, dodatkowe uzbepizeczenie),
  • miejsce pracy: Szczecin.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.