Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Starszy Specjalista ds HR

Miejsce pracy: Bolesławiec

Zadania:
• odpowiedzialność za rozwój, zarządzanie i koordynację procesów w obszarze polityki personalnej w przedsiębiorstwie
• zapewnienie doradztwa w obszarze polityki HR dla potrzeb kadry menedżerskiej
• koordynowanie procesów personalnych związanych z rozwojem i szkoleniami
• wzmacnianie kultury organizacyjnej poprzez sprawną komunikację wewnętrzną
• koordynowanie wdrażania oraz realizacji strategii i procesów HR w przedsiębiorstwie
• tworzenie planów oraz realizacja programów motywacyjnych
• koordynowanie procesów oceny pracowników
• zapewnienie wsparcia merytorycznego w zakresie HR dla pracowników przedsiębiorstwa
• współpraca z firmami doradztwa personalnego

Wymagania:
• co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• wykształcenie wyższe, mile widziane studia podyplomowe w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi
• doświadczenie w rekrutacji i prowadzeniu szkoleń oraz programów rozwojowych
• dobra znajomość j. angielskiego (warunek konieczny)
• samodzielność, pracowitość , rzetelność
• umiejętność nawiązania dobrych relacji z ludźmi

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
• szansę na awans w kierunku HR Business Partner/HR Managera
• pracę na kluczowym dla firmy stanowisku
• atrakcyjne wynagrodzenie + opieka medyczna

Oferta dotyczy pracy STAŁEJ!!

Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi Kandydatami.

Przyjdź do naszego biura w Legnicy, ul. Wjazdowa 3/1a bądź zadzwoń 695 066 624

Poleć Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy - mamy wiele ciekawych ofert pracy stałej i tymczasowej !!!

Numer referencyjny: HRBP/07/18/LEG
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.