Opis stanowiska pracy

Starszy Specjalista ds. Funduszy Unijnych

Fundacja na rzecz promocji i rozwoju – Głos Młodych jest organizacją pozarządową o charakterze non-profit, zajmującą się promowaniem i wspieraniem osób uzdolnionych artystycznie oraz naukowo. Ponadto organizacja wspiera edukację dzieci niepełnosprawnych, a także wspiera ośrodki badawczo-rozwojowe. Ma ona również na celu promowanie Polski i jej dziedzictwa kulturowego na arenie międzynarodowej.

Oferujemy:

• Umożliwiamy różne możliwości współpracy - w tym umowę o pracę.

• Wsparcie merytoryczne

• Możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania

Opis stanowiska:

• Współpraca z fundacja z zakresu pozyskiwania różnych środków w tym unijnych - na rożnych płaszczyznach

• Przygotowywanie dokumentacji aplikacyjnej

• Budowanie i utrzymywanie dobrych i długotrwałych relacji z Klientami na każdym z etapów pisania projektu

Wymagania:

• Min. 3- letnie doświadczenie w samodzielnym przygotowywaniu wniosków w ramach projektów unijnych, dotacji - mile widziane doświadczenie w pisaniu projektów innowacyjnych, badawczo – rozwojowych, związanych z efektywnością energetyczną

• Wykształcenie wyższe licencjackie

• Bardzo dobra obsługa komputera, w tym pakietów MS Office/ Excel

• Umiejętność samodzielnego i szybkiego rozwiązywania problemów

• Umiejętność pracy w zespole

• Umiejętność pracy pod presją czasu

• Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

• Umiejętności analitycznego myślenia i łączenia faktów

Prezentacja firmy

FUNDACJA NA RZECZ PROMOCJI I ROZWOJU<br/><br/>Fundacja na rzecz p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/08/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting