Starszy Specjalista ds. Funduszy Unijnych

Cluster Management Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy Specjalisty ds. Funduszy Unijnych. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie przede wszystkim odpowiedzialna za kompleksowe tworzenie dokumentacji aplikacyjnej.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- analiza możliwości finansowania projektów w ramach krajowych i międzynarodowych programów (RPO,PO IG,NCBiR itp.)
- przygotowywanie dokumentacji aplikacyjnej: formalnej i merytorycznej (wniosek aplikacyjny, studium wykonalności, Biznes Plan, załączniki, analizy korzyści) niezbędnej w toku składania wniosków
- rozliczanie projektów (przygotowywanie sprawozdań, raportów, wniosków o płatność, harmonogramów płatności i rozliczeń),
- kontakt z przedstawicielami instytucji pośredniczących
- stałe aktualizowanie wiedzy z zakresu unijnych dofinansowań dla biznesu i nauki

OFERUJEMY:
- możliwość rozwoju zawodowego
- otwartą i przyjazną atmosferę pracy
- narzędzia niezbędne do pracy

Wymagania

- doświadczenie z zakresu pozyskiwania i rozliczania projektów finansowanych ze środków publicznych
- wykształcenie wyższe
- wiedza nt. regulacji pomocy publicznej, krajowych i europejskich instrumentów finansowania
- umiejętność konstruowania logicznych i spójnych tekstów
- samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie w wypełnieniu powierzonych obowiązków, umiejętności pracy pod presją czasu,
- umiejętność analitycznego myślenia
- biegłej obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office
- aktualna wiedza z zakresu pozyskiwania i rozliczania dotacji ze środków europejskich,
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie
- prawo jazdy

Prezentacja firmy

Spółka Cluster Management jest firmą doradczą z wieloletnim doświ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting