Starszy Specjalista ds. Elektroenergetyki

Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.

Sieradz, Zduńska Wola, łódzkie

OPIS STANOWISKA:

  • zarządzanie procesem technicznego utrzymania ruchu urządzeń i systemów energetycznych produkcyjnych oraz infrastrukturalnych
  • instalacje energetyczne, odgromowe, sygnalizację p. poż. na terenie zakładu
  • systematyczną kontrolę, rejestrację i analizę zużycia energii w różnych pionach, działach, ciągach produkcyjnych oraz stanu technicznego urządzeń infrastruktury energetycznej pracujących w zakładzie
  • optymalizację procesów zużycia energii
  • współpracę z firmami dystrybucyjnymi i obrotem
  • zakup paliw i energii
  • nadzór nad wykonywaniem prac kontrolno-pomiarowych i montażowych
  • zarządzanie gospodarką ściekową, w tym zarówno oczyszczanie ścieków jak i eksploatację systemów kanalizacyjnych
  • zarządzanie projektami inwestycyjnymi i modernizacyjnymi w obszarze energetyki
  • nadzorowanie dokumentacji UDT dla urządzeń energetycznych i dźwigowych
  • definiowanie i monitorowanie wskaźników kosztowych zużycia mediów
  • współpracę z dostawcami serwisów i nadzór nad odbiorami

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne (energetyka, automatyka, elektronika) - doświadczenie na stanowisku Energetyka w przedsiębiorstwie produkcyjnym
  • znajomość Prawa Energetycznego oraz Prawa Budowlanego i Dozorów Technicznych
  • uprawnienia dozorowe i eksploatacyjne G1, G2, G3
  • znajomość zasad eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych
  • znajomość języka angielskiego (mile widziana)
  • umiejętność rysowania w AutoCad
  • dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych na terenie kraju i poza jego granicami
  • komunikatywność

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej w ramach Grupy Polpharma
  • wynagrodzenie odpowiednie do kompetencji i wyników pracy
  • ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego
  • bogaty pakiet świadczeń (m.in. prywatna opieka medyczna, karty Multisport, ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowania do posiłków), rozwinięty system motywacji finansowej i pozafinansowej, szkolenia, imprezy integracyjne oraz szeroki wachlarz świadczeń socjalnych
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon komórkowy oraz laptop