Starszy Specjalista ds. BHP

TNT Express Worldwide

Warszawa, mazowieckie

TNT Express jest częścią międzynarodowej grupy FedEx i jest jedną z największych firm kurierskich świata. Każdego dnia transportuje milion przesyłek: dokumentów, paczek, frachtów. Firma zarządza lotniczą i drogową siecią transportową w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, w regionie Azji i Pacyfiku
oraz w obu Amerykach.
W 2015 TNT wypracowało 6,9 mld € przychodu.
TNT Express poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Podstawowe obowiązki:

  • Nadzór nad właściwym utrzymaniem systemu zarządzania bezpieczeństwem pracy OHSAS 18001,
  • Koordynacja i realizacja szkoleń BHP dla pracowników,
  • Doradztwo w zakresie przepisów oraz wymagań BHP,
  • Prowadzenie dokumentacji BHP oraz raportowanie danych wymaganych przepisami prawa zgodnie z wewnętrznymi procedurami,
  • Bieżąca ocena ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy,
  • Prowadzenie dochodzeń powypadkowych,
  • Planowanie i realizacja audytów i inspekcji bezpieczeństwa pracy,
  • Organizacja oraz ewidencjonowanie badań środowiska pracy,
  • Nadzór nad warunkami pracy we wszystkich lokalizacjach firmy (27),
  • Zapewnienie odzieży roboczej dla pracowników.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego o kierunku/specjalności w zakresie BHP,
  • Minimum 3-5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w strukturze korporacyjnej,
  • Bardzo dobrej znajomości przepisów i zasad BHP,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • Znajomości obsługi komputera (MS Office),
  • Samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • Otwartości i łatwości nawiązywania relacji,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Prawa jazdy kategorii „B” i gotowości do podróży służbowych.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Pulowy samochód służbowy,
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie oraz Pakiet MultiBenefit/ MultiSport,
  • Stabilną i pełną wyzwań pracę w dużej, prestiżowej firmie należącej do liderów w branży.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.