starszy specjalista ds. BHP

Randstad Polska Sp. z o.o.

Gostyń, wielkopolskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko

Nr ref.: 40721
Praca stała
Lokalizacja: Gostyń

Zakres obowiązków:
  • kontrola warunków pracy o przestrzegania przepisów i zasad BHP
  • opracowywanie i wdrażanie instrukcji dotyczących BHP
  • prowadzenie szkoleń z zakresu BHP
  • szacowanie ryzyka na stanowiskach pracy oraz tworzenie dokumentacji
  • współpraca z zewnętrznymi organami kontroli
  • dokonywanie okresowych kontroli
  • udział w przekazywaniu do użytkowaniu maszyn

Oczekiwania:
  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • dobra znajomość przepisów BHP i p.poż
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • mile widziane uprawnienia inspektora ochrony przeciwpożarowej i audytora
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • dobra znajomość pakietu MS Office

Oferta:
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet intensywnych szkoleń produktowych
  • odpowiedzialność i samodzielność w pracy
  • umowa o pracę
  • przewidziany system premiowy zależy od realizacji celów

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)