(Starszy) Specjalista ds. bezpieczeństwa oprogramowania

Core Services Sp. z o.o.

Gdynia, pomorskie

CORE SERVICES działa na rynku od 2010 roku, z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, lokalne i globalne firmy IT jak również dynamicznie rozwijające się software house'y.

Obecnie do projektu w sektorze bankowym poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Opis projektu:

  • Wdrożenie systemu zapewnienia bezpieczeństwa oprogramowania w dziale produkcji oprogramowania banku.
  • Wykonanie i wsparcie integracji systemu z narzędziami banku, wsparcie pracowników banku w rozwiązywaniu znalezionych przez system problemów bezpieczeństwa. Wsparcie procesu integracji systemu z narzędziami Continuous Integration & Deployment banku.
  • Szkolenie z narzędzia w Paryżu.

Najważniejsze obowiązki:

  • Integrowanie pod kątem bezpieczeństwa systemów klasy Enterprise z systemami Dev-Ops,
  • Analiza kodu pod względem wykrywania obszarów potencjalnie narażonych na atak hackerski,
  • Optymalizacja kodu pod względem bezpieczeństwa,
  • Rozwiązywanie problemów.

Idealny kandydat posiada:

  • Doświadczenie w dziedzinie bezpieczeństwa oprogramowania,
  • Znajomość nowych technik i metod programowania,
  • Umiejętność wykonywania Code Review i wspierania programistów w systematycznym poprawianiu jakości tworzonego oprogramowania pod kątem bezpieczeństwa,
  • Doświadczenie w zakresie obiektowych języków programowania, w szczególności umiejętność posługiwania się modelem obiektowym (Document Object Model) oraz modelem przepływu danych (Data Flow Diagram),
  • Doświadczenie w przynajmniej dwóch z wymienionych technologii (JAVA, .NET, PHP, Python, Bash, JS, SQL),
  • Znajomość rozwiązań Dev-Ops (Bamboo, Jenkins itp.),
  • Wiedzę w zakresie powszechnych repozytoriów kodu źródłowego: Git, SVN, Perform, Bitbucket,
  • Znajomość rozwiązania Jira pod kątem integracji,
  • Podstawową znajomość technik szyfrowania,
  • Płynną znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Długoterminową współpracę,
  • Dedykowanego opiekuna administracyjnego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do posiadanych umiejętności,
  • Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B),
  • Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.