Starszy Specjalista ds. Badań i Rozwoju Formulacji (R&D)

E&S Industry S.A.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Do głównych obowiązków należeć będzie:

  • pozwijanie portfolio produktowego w segmencie Household Products i Personal Wash,
  • bieżące monitorowanie rynku produktów i surowców oraz aktywne współuczestniczenie w strategii rozwoju produkcji firmy,
  • inicjowanie i koordynowanie długoterminowych projektów badawczo-rozwojowych,
  • opracowywanie i wdrażanie metod analitycznych,
  • nadzorowanie procesu wdrożenia i uruchomienia produkcji nowego produktu,
  • przygotowywanie i bieżące aktualizowanie dokumentacji technicznej,
  • współpracowanie z Klientami firmy w obszarze badawczo-rozwojowym,
  • kooperowanie z Działem Marketingu i Sprzedaży, Zakupów, Logistyki oraz Produkcji,
  • usprawnianie procesów,
  • przygotowywanie raportów, zestawień oraz kalkulacji na potrzeby zespołu/ organizacji.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego – preferowane nauki ścisłe tj. technologia chemiczna/ biotechnologia,
  • przynajmniej pięcioletniego doświadczenia zawodowego w dziale badawczo-rozwojowym w obszarze formulacji produktów,
  • wiedzy z zakresu rynku produktów, ich fomułowania oraz technologii wytwarzania (produkty Household i Personal Wash),
  • znajomości obowiązujacych przepisów i wymagań prawnych,
  • dyspozycyjności do odbywania podróży służbowych (krajowe oraz zagraniczne),
  • biegłej obsługi komputera oraz pakietu MS Office (szczególnie Excel),
  • dobrej znojomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację,
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz ustalania priorytetów,
  • kreatywności, umiejętności analitycznego myślenia oraz radzenia sobie z presją czasu,
  • umiejętności prowadzenia projektów, wyciągania wniosków na podstawie zebranych danych oraz obsługi sprzętu laboratoryjnego,
  • dodatkowym atutem rekrutacyjnym będzie znajomość kolejnego języka obcego (niemiecki, francuski lub hiszpański).

Z naszej strony oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • produkty reklamowe firmy co 3. miesiące,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę MultiSport,
  • możliwość zapisania się do preferencyjnego pakiektu ubezpieczenia grupowego,
  • bony świąteczne,
  • dofinansowanie do wakacji,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji.

Prezentacja firmy

Polska Spółka powstała w 2015r z celem budowy najbardziej efektyw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Badania / Rozwój, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia