Specjalista ds. rekrutacji

Zerochaos Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

ZeroChaos dla swojego międzynarodowego i renomowanego Klienta z branży produkcyjnej we Wrocławiu poszukuje kandydatów na stanowisko:

                                        Specjalista ds. Rekrutacji

Zadania:

- Kompleksowa realizacja wszystkich procesów rekrutacyjnych na stanowiska wszystkich szczebli;

- Aktywne i samodzielne prowadzenie poszukiwań bezpośrednich w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych;

- Wsparcie w realizacji działań Employer Branding.

Wymagania

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe (preferowane nauki społeczne lub ekonomiczne);

- Minimum roczne doświadczenie zawodowe w prowadzeniu samodzielnych procesów rekrutacyjnych (warunek konieczny);

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;

- Praktyczna wiedza z obszaru rekrutacji, selekcji i narzędzi pozyskiwania kandydatów;

- Dobra znajomość MS Office (Word, Excel).

Oferujemy:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub na B2B;

- Bezpłatną opiekę medyczną, kartę Multisport lub Mybenefit, dodatkowe ubezpieczenie i inne;

- Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

- Atrakcyjne wynagrodzenie;

- Pracę w międzynarodowym środowisku;

- Możliwość rozwoju ścieżki kariery.

Prezentacja firmy

Firma ZeroChaos Sp. z o.o. jest pośrednikiem konsultingowym dział... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja biurowa, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta