Opis stanowiska pracy

Do obowiązków Starszego Referenta należy:
obsługa kadrowa pracowników w zakresie:
- kompletowania dokumentów kandydatów ubiegających się o zatrudnienie;
- sporządzanie umów o pracę, porozumień zmieniających;
- sporządzanie świadectw pracy;
- kompleksowe prowadzenie teczek akt osobowych;
- wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu;
- prowadzenie ewidencji okresowych badań lekarskich pracowników;
- ustalenie uprawnień do dodatku za wieloletnią pracę oraz nagród jubileuszowych;
- sprawdzanie ewidencji prowadzenia ewidencji czasu pracy i rozliczanie czasu pracy;
- sporządzenie wykazu godzin do listy płac;
- realizacja spraw emerytalno-rentowych pracowników;
- prowadzenie ewidencji zwolnień lekarskich.

Wymagania

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:
- wykształcenie min. średnie;
- doświadczenie: min. 4 lata przy wykształceniu średnim, przy wykształceniu wyższym 2 lata stażu pracy;
- bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
- umiejętność interpretacji przepisów prawnych oraz prowadzenia dokumentacji kadrowej;
- doświadczenie w rozliczaniu czasu pracy;
- umiejętność pracy pod presją czasu i w sytuacji wysokiego stresu.

Prezentacja firmy

1. Baza Lotnictwa Transportowego jest przeznaczona do realizacji transpo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
Umowa na okres 3 miesięcy z możliwością dalszego przedłużenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Obsługa klienta, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja