Opis stanowiska pracy

Do obowiązków Starszego Referenta należeć będzie:
1. odprawa pasażerska;
- przygotowanie kompletu dokumentów do odprawy pasażerskiej, wylotowe listy pasażerskie, karty pokładowe, karty bagażowe;
- współdziałanie z funkcyjnymi służbami w merytorycznych zakresach ich działania;
- dokonywanie odpraw pasażerskich na stanowisku recepcyjnym (check -in) oraz pod samolotem (boarding);
- zamknięcie odpraw pasażerskich;
- wizualna i słowna prezentacja komunikatów o wylotach i przylotach'
2. wydawanie i rozliczanie przepustek oraz ich ewidencjonowanie;
3. ewidencjonowanie w formie elektronicznej wszystkich wylotów, przylotów, konferencji prasowych, breafingów i innych świadczonych usług;
4. odbieranie i łączenie rozmów telefonicznych.

Wymagania

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:
- wykształcenie min. średnie;
- dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny;
- znajomość obsługi pakietu Office;
- znajomość obsługi urządzeń biurowych;
- pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych;
- niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe;

Prezentacja firmy

1. Baza Lotnictwa Transportowego jest przeznaczona do realizacji transpo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta