STARSZY PROGRAMISTA – TECH LEAD

Omnis Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z intensywnym rozwojem współpracy z klientami z USA poszukujemy:

Miejsce pracy: Katowice

Nr ref. TL/17

Aktualnie realizujemy projekty oparte na rozwiązaniach chmurowych, w technologiach webowych takich jak Java EE, ASP.NET oraz mobilnych dla systemów: Android, iOS.

Zakres obowiązków:

  • Nadzór techniczny nad projektowaniem i implementacją aplikacji w technologiach webowych i mobilnych
  • Współpraca z klientami anglojęzycznymi na każdym etapie produkcji i wdrożenia oprogramowania
  • Analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfikacją techniczną
  • Szacowanie czasochłonności i pracochłonności projektu
  • Koordynowanie i planowanie pracy zespołu
  • Merytoryczne wspieranie współpracowników

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • 5 letnie doświadczenie w programowaniu i projektowaniu aplikacji webowych, mobilnych, desktopowych
  • 3 letnie doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • Dobra znajomość zagadnień bazodanowych
  • Bardzo dobra znajomość szeroko rozumianych zagadnień IT
  • Umiejętność rozpoznawania i interpretowania wymagań biznesowych
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim

Oferujemy:

  • Indywidualnie negocjowane wynagrodzenie/dowolny model współpracy
  • Elastyczny czas pracy, możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Profesjonalny system szkoleń wewnętrznych (językowe i techniczne)
  • Stabilną pracę w zespole o wysokich kompetencjach technicznych
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji, możliwość realizowania własnych pomysłów oraz wdrażania kreatywnych rozwiązań
  • Wyjazdy integracyjne, swobodną i przyjazną atmosferę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listą zrealizowanych projektów

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Prezentacja firmy

Od wielu lat działamy na polskim rynku jako producent i dostawca ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy