STARSZY PROGRAMISTA ROBOTÓW / ROBOTYK

Object3 Sp. z o.o. Sp.k.

Ruda Śląska, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zerwij z korporacją i dołącz do naszego zespołu!

Aktualnie poszukujemy kandydatów, którzy dołączą do naszego zespołu na stanowisku:

Miejsce pracy: Ruda Śląska

Jakie będą Twoje zadania?

  • programowanie robotów przemysłowych,
  • uczestnictwo przy uruchamianiu nowych linii produkcyjnych,
  • optymalizacja pracy robotów oraz wdrażanie zmian,
  • analizowanie problemów związanych z systemami zrobotyzowanymi oraz planowanie działań korygujących,
  • programowanie robotów offline w programie Process Simulate, RobCad oraz RobotStudio.

Co jest dla nas ważne?

  • wykształcenie kierunkowe, preferowane specjalności: automatyka, robotyka,
  • umiejętność programowania robotów przemysłowych (ABB, KUKA, FANUC, dodatkowy atut znajomość robotów Stäubli),
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (robotyk, automatyk)
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu min. komunikatywnym,
  • pełna dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów za granicę.

Mile widziane, jeśli:

  • cechuje Cię silna motywacja, determinacja, umiejętność organizacji czasu pracy,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B,
  • posługujesz się dodatkowymi językami obcymi.

W zamian oferujemy:

  • możliwość zatrudnienia na umowę o pracę lub B2B (jednoosobowa działalność),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego z dziedziny automatyzacji i robotyzacji,
  • szkolenia  z programowania robotów przemysłowych Kuka, Abb, Fanuc,
  • niezbędne narzędzia do pracy (komputer, telefon, samochód itp.),
  • możliwość pracy  w światowych koncernach samochodowych przy nowatorskich projektach, miłą atmosferę,
  • dofinansowanie  do nauki języków obcych,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dodatkowo do dyspozycji pracowników jest zrobotyzowane stanowisko szkoleniowe.

Prezentacja firmy

Jesteśmy młodą, rozwijającą się firmą z branży robotyki przemysłowej. Na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca IT - Programowanie / Analizy