Starszy Programista PHP

Mediaflex Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Starszy Programista PHP. Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • projektowanie architektury systemów,
  • programowanie logiki biznesowej serwisów oraz projektowanie bazy danych,
  • tworzenie projektów internetowych w oparciu o Zend Framework,
  • współpraca z działem graficznym, testów i zespołem projektowym.

Jeżeli programowanie jest Twoją pasją – dołącz do nas!

 Co możesz z nami tworzyć:

  • systemy wsparcia sprzedaży i marketingu z wykorzystaniem technologii webowych oraz mobilnych (iOS; Android)
  • systemy omnichannelowe
  • adserwery
  • systemy konferencyjne

 Gwarantujemy:

  • pracę przy ciekawych i różnorodnych projektach,
  • możliwość poznania nowoczesnych technologii,
  • elastyczną formę zatrudnienia,
  • przyjazną atmosferę,
  • wsparcie doświadczonego zespołu.

Przykładowe projekty, które możesz realizować, w zależności od Twoich preferencji i kompetencji:

1. System konferencyjny
a. Ważniejsze elementy:
i. Dodawanie konferencji i warsztatów
ii. Przydział i podział miejsc dla uczestników
iii. Zarządzanie bazą hotelową
iv. Zarządzanie bazą stoisk
v. Rejestracja uczestników
vi. Integracja z działem księgowym
vii. Integracja z działem finansowym
viii. Szczegółowe statystyki dotyczące frekwencji i rozliczeń finansowych
b. Technologie: PHP 7.1, Zend 3, MySQL, Active Directory Federation Services, Ag-grid

2. Rozwiązanie Single Sign-On w oparciu o protokół OAuth2
i. Obsługa rejestracji i logowania użytkowników
ii. API dla logowania się z zewnętrznych serwisów
iii. Zarządzanie użytkownikami i serwisami, które mogą korzystać z przygotowanego rozwiązania
iv. Rejestrowanie zgód użytkowników w celu przetwarzania danych oraz innych dodatkowych informacji o użytkowniku
b. Technologie: PHP 7.1, MySQL, Protokól OAuth2

3. System przyjmowania, rozdzielania i obsługi zgłoszeń użytkowników
i. Workflow zgłoszeń
ii. Integracja z Active Directory Federation Services
iii. Statystyki oraz moduł analityczny
b. Technologie: PHP 7.1, Zend 3, MySQL, Active Directory Federation Services

4. API udostępniające dane produktów, brandów, elementów graficznych oraz innych dodatkowych informacji
i. Integracja z systemami zewnętrznymi w celu pobrania informacji o produktach
ii. Połączenia i transformacja danych z źródeł w jedną spójną strukturę
iii. Udostępnienie API REST dotyczących poszczególnych elementów bazy produktowej i dodatkowych informacji (format XML i JSON)
iv. Szczegółowe logowanie danych przychodzących z systemów zewnętrznych
v. Logi i statystyki wykorzystania danych przez klientów zewnętrznych
b. Technologie: PHP, Zend, MySQL

Praca na wybranym przez siebie systemie operacyjnym (Windows, Linux, Mac OS).

Wymagania

  • dobra znajomość PHP,
  • znajomość bazy danych MySQL lub PostgreSQL,
  • umiejętność programowanie obiektowego,
  • znajomość wzorców projektowych,
  • 3 lata doświadczenia zawodowego w pracy na stanowisku programisty,
  • terminowość, solidność, dokładność.

Prezentacja firmy

Jesteśmy doświadczoną firmą z branży IT – software housem, który specjal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
8 000PLN - 11 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy