Starszy Programista PHP (senior PHP developer)

Blue Focus Sp. z o.o. Sp. k.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób na stanowisko starszy programista PHP (senior PHP developer).

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwijanie strony backendowej projektów webowych.

Nasza firma tworzy rozwiązania o różnej skali, przy użyciu najnowszych technologii (więkość naszych projektów korzysta z ekosystemu Symfony).

Oferujemy:

• innowacyjne projekty o różnorodnej tematyce i złożoności (pracujemy dla wielu różnych międzynarodowych klientów)

• wpływ na zespół/projekty w którym będziesz pracować - jesteśmy otwarci na Twoje doświadczenia oraz dobre nawyki i chętnie z nich skorzystamy,

• możliwość ciągłego rozwoju,

• niekorporacyjną organizację i rodzinną atmosferę,

• rozwinięcie znajomości języków obcych przez kontakt ze współpracownikami,

• indywidualne lekcje języka angielskiego,

• dostęp do kawy, boiska piłkarskiego etc...

Wymagania

• doświadczenie w programowaniu w języku PHP (poparte przynajmniej minimalnym portfolio),

• znajomość frameworków PHP,

• zdolność do samodzielnej analizy problemów oraz samoorganizacja,

• chęć do pracy w zespole,

• znajomość języka angielsko pozwalająca co najmniej na korzystanie z dokumentacji technicznej.

Mile widziane:

• dobra znajomość dobrych praktyk programowania obiektowego i wzorców projektowych,

• dobra znajomość ekosystemu Symfony,

• umiejętność poruszania się w środowisku Linux (podstawowa konfiguracja serwera, deployment aplikacji PHP, etc),

• projektowanie i tworzenie web service’ów w technologii JSON, RESTful.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą programistyczną, działającą od 19 lat, zajmującą się twor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
4 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy