Starszy Programista .Net Winforms

VLOG 1

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Rozwój aplikacji dla sektora ubezpieczeniowego (duże aplikacje desktopowa, które są wdrażane w wielu krajach)
  • Prowadzenie code review, uczestnictwo w projektowaniu, identyfikacja problemów
  • Praca w modelu TDD
  • Technologie: C# 4+ .NET Win Forms, WPF, Win32 API, DevExpress Windows Forms UI Framework, MS SQL Server 2012, Agile/SCRUM, TDD.

Oczekiwania:

  • Przynajmniej trzyletnie doświadczenie w .Net
  • Chęć dalszego rozwoju w technologiach desktopowych Microsoft
  • Podstawy Pythona będą atutem
  • Mile widziany komunikatywny poziom języka angielskiego oraz gotowość do sporadycznych podróży

Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia: 10.000-15.000 PLN + VAT lub do 14.000 PLN brutto przy umowie o pracę.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą realizującą projekty informatyczne dla sektora ban... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
10 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy