Data Vision Media Sp. z o.o. Sp. k.

Starszy Programista MS BI

Od: Data Vision Media Sp. z o.o. Sp. k.
Miejsce pracy: praca zdalna

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie i rozwój rozwiązań Business Intelligence w następującym zakresie:

  • projektowanie i implementacja rozwiązań w oparciu o platformę SQL Server 2012+, przy użyciu T-SQL i .NET (C#)
  • optymalizacja zapytań przetwarzających duże ilości danych
  • projektowanie i budowa kostek analitycznych
  • przygotowanie testów automatycznych dla implementowanych rozwiązań bazodanowych

Wymagania

  • bardzo dobre umiejętności analitycznego i logicznego myślenia
  • dobra znajomość języka T-SQL oraz zasad programowania w tym języku
  • dobra znajomość optymalizatora zapytań i ich strojenia
  • praktyczna znajomość Microsoft Business Intelligence Suite (SQL Server, Integration Services - SSIS, Analysis Services - AS)
  • znajomość projektowania i funkcjonowania struktur OLAP, MOLAP, ROLAP, HOLAP
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • asertywność i elastyczność we współpracy z klientem,
  • umiejętność pracy w zespole, również w zespołach rozproszonych w różnych lokalizacjach

Mile widziane

  • znajomość zagadnień i rozwiązań z zakresu hurtowni danych i Business Intelligence
  • doświadczenie w pracy z narzędziami do eksploracji danych, tworzenia raportów i kokpitów menadżerskich

Oferujemy

  • ciekawą i zajmującą pracę w kompetentnym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i zaangażowania
  • elastyczną formę zatrudnienia, w tym pracę zdalną
  • ubezpieczenie zdrowotne

Uwaga!

Jeżeli uważasz, że nie spełniasz wyżej wymienionych wymagań, ale posiadasz zdolności w naukach ścisłych, potrafisz programować i chcesz poświęcić dodatkowy czas na rozwój własny – prosimy skontaktuj się z nami.