Starszy Programista Java

HYCOM

Toruń, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

W Toruniu pracujemy w niewielkim zespole młodych, dynamicznych osób, które chętnie i z zaangażowaniem wprowadzą Cię w ciekawe, realizowane zespołowo projekty. Na co dzień projektujemy i tworzymy nowoczesne systemy skierowane głównie do branży e-commerce, część
z nich implementowana jest jako rozwiązania cloudowe.

Główne obszary działalności osoby na tym stanowisku:
• projektowanie, tworzenie i rozwój aplikacji z użyciem języka Java i pokrewnych mu frameworków i bibliotek,
• odkrywanie, analizowanie i rozwiązywanie problemów programistycznych (JUnit, statyczna analiza kodu),
• korzystanie i tworzenie wkładu do wewnętrznej oferty szkoleń z wciąż zmieniającej się palety rozwiązań IT,
• wsparcie i dbanie o rozwój mniej doświadczonych pracowników.

Wymagania

• minimum 4-letnie doświadczenie komercyjne w roli programisty w języku Java,

• praktyczna znajomość zagadnień z obszaru baz danych, języka SQL i/lub PL/SQL,

• umiejętność biegłego używania narzędzi takich jak Maven, GIT, IDE,

• znajomość zagadnień z zakresu testowania aplikacji (JUnit, analiza statyczna, etc.),

• znajomość szeroko używanych dziś technologii/frameworków: Web Services, Hibernate, Spring oraz dość sprawnego poruszania się w systemie Linux,

• dobra znajomość języka angielskiego,

• otwartość na nieustanny rozwój oraz chęć do poznawania nowych technologii,

• dobra samoorganizacja, zorientowanie na cele, komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej.

Nie wymagamy tego, ale będziemy mile zaskoczeni, jeśli nieobce Ci będą:

• praktyczne doświadczenia ze SCRUM,

• znajomość SAP Hybris lub Oracle Commerce,

• implementacja rozwiązań cloudowych,

• tworzenie aplikacji mobilnych,

• znajomość języka niemieckiego.

My zapewnimy Ci:

• interesujące wyzwania i możliwość rozwoju w dynamicznym otoczeniu grupy ludzi tworzących fantastyczną, motywującą do działania atmosferę,

• dowolną formę zatrudnienia: umowa o pracę lub kontrakt B2B,

• dofinansowanie do karty sportowej,

• dofinansowanie do nauki języków obcych,

• ubezpieczenie grupowe,

• prywatną opiekę medyczną,

• dużą autonomię w projektowaniu i zastosowaniu odpowiednich technologii,

• stabilność dużej i sprawnie działającej organizacji, jaką jesteśmy w Polsce,

• wybór z szerokiego wachlarza szkoleń wewnętrznych,

• możliwość udziału w wybranych wydarzeniach zewnętrznych świata IT,

• elastyczne i indywidualne podejście do zadań i czasu pracy.

Prezentacja firmy

Hycom tworzy dla swoich klientów najbardziej nowoczesne i złożone... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy