Starszy Programista Java

Moorgate

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

  • Projektowanie i rozwój oprogramowania w języku Java 8 na platformie JEE
  • Przygotowanie i prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej
  • Współpraca z zespołem developerskim, analizy biznesowej oraz testerów
  • Udział w tworzeniu nowego systemu będącego produktem firmy

Wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w programowaniu w języku Java
  • Znajomość JPA, EJB
  • Doświadczenie w tworzeniu złożonym aplikacji webowych
  • Doświadczenie z co najmniej jedną z wymienionych baz danych - MySQL, SQL, NoSQL
  • Znajomość REST API
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Doświadczenie z serwerami Jboss 7, WildFly
  • Znajomość procesów CI, Jenkins

Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczną formę zatrudnienie w zależności od preferencji (umowa o pracę lub b2b)
  • Udział w rozwojowych projektach przy użyciu nowoczesnych technologii
  • Pracę w międzynarodowej organizacji o stabilnej pozycji na rynku
  • Dodatkowe ubezpieczenie medyczne oraz karta Multisport
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz możliwości rozwoju i szkoleń

Prezentacja firmy

Moorgate to firma rekrutacyjna świadcząca usługi adresowane do klientów,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - ERP, Praca IT - Hardware / Information Systems