STARSZY PROGRAMISTA FRONT-END

Stowarzyszenie Wiosna

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Już teraz możesz dołączyć do wyjątkowego zespołu IT, który stawia na najnowsze rozwiązania i nieustannie się rozwija. Z naszych rozwiązań IT korzysta blisko 200 pracowników oraz 10 tys. użytkowników w całym kraju. Dzięki wypracowanym standardom, użyciu profesjonalnych narzędzi do zarządzania kodem i projektami tworzymy autorskie systemy zarządzania oraz serwis, który skupia 1 mln unikalnych użytkowników rocznie.

850 000 osób, które łączymy w naszych projektach generuje ogromną liczbę danych. Połączyliśmy moc chmury obliczeniowej z autorskimi systemami projektów. Oddaliśmy użytkownikom moc tkwiącą w analizie i raportach. BIG DATA nie jest nam straszna.

Jeśli więc chcesz:

• wdrażać systemowe rozwiązania IT wspierające zarządzanie ogólnopolskimi projektami,

• stosować najlepsze praktyki ze świata IT oraz działać w kulturze Open Source,

• rozwijać aplikacje, na których pracują tysiące użytkowników w całej Polsce,

• podejmować wyzwania i wygrywać je w zespole ludzi, dla których nie ma, że się nie da!

Zapraszamy Cię do aplikowania na stanowisko:

DO TWOICH OBOWIĄZKÓW NALEŻEĆ BĘDZIE M.IN.:

  • projektowanie, tworzenie oraz wdrażanie aplikacji Javascript/CSS/HTML w oparciu o opracowaną architekturę i dobrany stos technologiczny,
  • budowa użytecznych bibliotek front-end,
  • dokumentowanie pisanych przez siebie oraz już istniejących aplikacji,
  • przejmowanie wiedzy na temat aplikacji od zewnętrznych dostawców,
  • wspieranie w pracy młodszych programistów.

  • posiadasz minimum 3-letnie doświadczenie w podobnych projektach,
  • doskonale znasz frameworki front-end (np. backbone, knockout, angular), potrafisz tworzyć moduły front-end (oparte o jQuery bądź inne),
  • posiadasz bardzo dobrą znajomość HTML5 (w tym umiejętność budowania semantycznego HTMLa), MVC i innych wzorców projektowych,
  • dobrze znasz procesory CSS (np. LESS, SASS, postCSS),
  • bardzo dobrze umiesz kodować layouty graficzne,
  • cechuje Cię bardzo dobra znajomość narzędzia Bower lub pokrewnego,
  • znasz systemy kontroli wersji (SVN/GIT),
  • posiadasz podstawową wiedzę z zakresu zagadnień bazodanowych (MySQL) oraz architektury mikrousług,
  • masz doświadczenie pracy w podejściu zwinnym (Scrum).

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • iekawe zadania, które nie pozwolą Ci na nudę w pracy,
  • pracę z ludźmi, którzy są wystarczająco szaleni, aby zmieniać świat na lepsze,
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz zajęć sportowych,
  • herbatę i świeżo mieloną kawę w industrialnej kuchni.

Miejsce pracy: Kraków

Zachęcamy do udziału w rekrutacji również osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności.

Prezentacja firmy

Klient infoPraca.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Bazy danych