Opis stanowiska pracy

• Dbanie o dobry jakościowo kod tworzonej aplikacji
• Implementację rozwiązań zgodnie z projektem
• Współpraca z zespołem w ramach toczącego się projektu
• Utrzymanie istniejącego kodu dla tworzonego oprogramowania

Wymagania

• Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku programisty C++
• Dobra znajomość środowiska Visual Studio, MFC
• Znajomość relacyjnych baz danych, język SQL
• Otwarty, analityczny umysł i twórcze podejście do problemów
• Chęć poszerzania swoich umiejętności
• Mile widziana znajomość C#

Oferujemy:

• atrakcyjne warunki zatrudnienia uwzględniające doświadczenie i zaangażowanie
• stabilność zatrudnienia i przyjazną atmosferę pracy
• elastyczne godziny pracy

Prezentacja firmy

Firma zajmująca się produkcją i wdrożeniem informatycznych system... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Project Management, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Hardware / Information Systems