Starszy Programista Business Intelligence

Sii Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa
Wyzwania przed Tobą:

Dołączysz do zespołu BI (Business Intelligence) w Internal IT (dział projektów wewnętrznych). Nasz dział projektów wewnętrznych jest oparty o technologie Microsoft’owe.

Staniesz się częścią zespołu budującego kompletne, wewnętrzne rozwiązanie raportowe SII. Będziesz współpracował ze wszystkimi działami wewnętrznymi firmy (zarówno biznesowymi, jak i IT). Dodatkowo będziesz odpowiedzialny za prace utrzymaniowe oraz wdrożeniowe w cyklu release’owym.

Zakres obowiązków:

  • Analiza i dokumentacja wymagań w zakresie przetwarzania danych oraz budowy systemów analitycznych i raportowania
  • Projektowanie i implementacja raportów w oparciu o hurtownię danych oraz modele semantyczne (bazy in-memory, struktury wielowymiarowe) w narzędziach MS SQL Server, Analysis Services, Reporting Services
  • Projektowanie i implementacja modeli semantycznych (Tabular, OLAP) w narzędziach MS SQL Server, Analysis Services
  • Projektowanie i implementacja rozwiązania raportowego na platformach Power BI oraz MS Reporting Services
  • Testowanie i dokumentowanie własnej pracy
Oczekiwane umiejętności:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • 5 lat doświadczenia zawodowego w hurtowniach danych oraz Business Intelligence
  • Doświadczenie w projektowaniu i implementacji warstwy analitycznej w hurtowniach danych
  • Bardzo dobra znajomość języka SQL (w szczególności T-SQL)
  • Zaawansowana znajomość bazy danych i narzędzi Microsoft: MS SQL Server, Integration Services, Analysis Services (Tabular lub OLAP), Reporting Services
  • Bardzo dobra znajomość Power BI oraz DAX
  • Doświadczenie w Azure mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (w mowie i piśmie)
Korzyści dla Ciebie:
  • Dołączysz do Lidera. Zatrudniając ponad 4 000 specjalistów, Sii jest najszybciej rozwijającym się, odnoszącym największe sukcesy i bezdyskusyjnym numerem 1 wśród firm IT i inżynierii w Polsce!
  • Dołączysz do dynamicznie rozwijającego się Centrum Kompetencyjnego BI w SII
  • Będziesz miał możliwość pracy zdalnej
  • Weźmiesz udział w pełnych wyzwań projektach, które realizujemy dla kilkuset prestiżowych klientów z całego świata z różnych sektorów i branż
  • Gwarantujemy Ci wiele możliwości rozwoju dzięki naszej aplikacji Job Changer, która umożliwi Ci zmianę projektu, obszaru działalności czy miejsca pracy
  • Będziesz pracować z najlepszymi ekspertami w pełnych pasji zespołach, używając zaawansowanych i najnowocześniejszych technologii
  • Czeka na Ciebie Najlepsze Miejsce Pracy z doskonałą atmosferą i autentycznymi wartościami. Poznasz tutaj wielu nowych, fantastycznych ludzi!
  • Wesprzemy Cię w realizacji Twoich inicjatyw i marzeń w ramach programów wsparcia pasji oraz Power Volunteers
  • Zaprosimy Cię do udziału w niesamowitych spotkaniach integracyjnych, grupach zainteresowań i meetupach
  • Spodoba Ci się nasze komfortowe, najwyższej klasy, nowocześnie zaprojektowane biuro w dogodnej lokalizacji
Aplikuj poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie