Starszy Prawnik - TAX

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta - renomowanej kancelarii prawnej, będącej członkiem sieci europejskich kancelarii poszukujemy osób na stanowisko:

Starszy Prawnik - TAXMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • bieżące doradztwo z zakresu prawa podatkowego dla klientów kancelarii
  • przygotowywanie i opiniowanie umów i innych dokumentów
  • udział w projektach z zakresu planowania podatkowego
  • udział w postępowaniach przed sądami powszechnymi, administracyjnymi i organami podatkowymi
  • koordynacja prac młodszych prawników
  • utrzymywanie kontaktu z klientami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe - prawnicze, uprawnienia radcy prawnego, adwokata lub doradcy podatkowego
  • minimum 4-letnie doświadczenie przy doradztwie podatkowym w kancelarii lub firmie consultingowej
  • praktyczna, szeroka wiedza z zakresu prawa podatkowego (wszystkie podatki)
  • doświadczenie w prowadzeniu postępowań podatkowych
  • samodzielnośc, umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B2/C1

Oferujemy:

  • pracę w uznanym dziale podatkowym renomowanej kancelarii
  • możliwości dalszego rozwoju zawodowego
  • pakiet benefitów
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.